Ana Sayfa BALIK AVI Lrf ile Zargana ve İstavrit avı

Lrf ile Zargana ve İstavrit avı

Trabzon/Faroz Limanında yapmış olduğum Lrf sistemi ile zargana ve istavrit avını siz saygı değer takipçilerim için montajlayıp paylaştım. Umarım sıkılmadan keyif alarak izlersiniz. Benim için çok keyifli bir gün oldu.

Faroz limanına gittiğimde balıkçı gemileri limana yaklaşıp tırlara hamsi dolduruyorlardı. Bu sırada da hamsilerin bir kısmı denize düştüğünü fark ettim. Denize yaklaşarak baktığımda istavrit, çatal kuyruk, kefal gibi balıkların yaygın olduğunu gördüm. Daha sonrasında videoda görmüş olduğunuz üzere yerimi alarak atışlara başladım.

Sizlerin sıkılmadan izlemeniz için videonun büyük bir kısmını keserek ilginizi çekebilecek kısımlarını paylaştım.

Çok fazla vuruş aldım lakin çok azını çekmek nasip oldu. Ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki lrf takımı pişman olmayacağınız keyifli bir takım. Çok hassas olması sebebi ile en küçük balığın bütün vuruşlarını hissedebiliyorsunuz.

Tereddüt edip, geçme konusunda düşünceleriniz var ise geçmenizi gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Tek eksi yönü balığı kandırmaya dayalı bir yöntem olduğu için ve oldukça da hassas bir sistem olduğu için her şeyin kalitelisini almak zorunda kalıyorsunuz. Yani pahalı bir takım türü. Ucuzuna kaçtığınız taktirde hüsrana uğrama olasılığınız çok yüksek. Umarım vermiş olduğum bilgiler sizlere yardımcı olmuştur.

Ekipman Bilgileri

  • Kamış : Savage Gear Parabellum CC 215cm 0-7gr
  • Makine: Kastking Sharky 2 1500
  • Yem : Dou Tetra works toto 42, Kendo Baby Jig
  • Misina: Daiwa Justron 0.14mm

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz